Hakkımızda

Değerli Okurlarım,

Öncelikle saygı ve sevgi ile selamlarımı sunarım. Siteme hoşgeldiniz. Türkiye’nin Sosyal Güvenlik alanındaki en verimli websitesinde olduğunuzu belirtmek isterim.

Adım Ömer MERİÇ. Bu web sitesinin sahibiyim. Sosyal Güvenlik ve Çalışma Mevzuatı uzmanlık alanım.

Bu sayfada Sosyal Güvenlik ve Çalışma mevzuatındaki güncel gelişmeler konusunda bilgi bulabilir, Sosyal Güvenlik ile ilgili sorularınızı ilgili yazılarımızın yorum bölümünden bize sorabilirsiniz.

Yönlendirmiş olduğunuz tüm sorularınızı sabırla cevaplayacağımdan emin olabilirsiniz.

Sürekli güncellenen ve değişen Sosyal Güvenlik mevzuatının maalesef takip edilmesinin zor olduğu hepimizin malumu. Sosyal Güvenlik mevzuatı konusundaki en anlaşılabilir bilgileri kafa karıştırmadan sizinle paylaşacağımı bilmenizi isterim. Özellikle ne zaman emekli olacağım sorusu ise bu alanda en çok merak edilen soruların başında gelmekte. Emeklilik şartları ve ya sayfadaki ilgili yazıların altından ne zaman emekli olabileceğiniz konusundaki sorularınızı da iletebilirsiniz.

Hoş vakit geçirmeniz dileğiyle..

Saygılarımla…

 

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. TamamDetaylı bilgi için tıklayınız.