Esenler SGK: İletişim, Adres , Mail, Telefon

Esenler SGK, İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet gösteren Sosyal Güvenlik Merkezleri’nden birisidir. İstanbul’daki diğer tüm Sosyal Güvenlik Merkezleri’nde olduğu gibi Esenler Sosyal Güvenlik Kurumu da iş yoğunluğu bakımından yoğun SGM’ler arasında yer almaktadır. Bu yazımızda esenler sgk telefon numarası, adres ve iletişim bilgilerini bulabileceksiniz. İstanbul SGK il Müdürlüğü ve bağlı SGM’ler güncel adres ve iletişim bilgileri için  İstanbul SGK Müdürlükleri adresleri başlıklı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Esenler SGK iletişim bilgileri

Sgk Esenler adres ve iletişim bilgilerine ilişkin tablo şu şekildedir:

Adres:Fevzi Çakmak Mahallesi, Fevzi Çakmak Cd. No:71, 34235 Esenler/İstanbul
Telefon Numarası:2123432941-3432942-4382153
Fax numarası2124382480
E-posta adresi[email protected]
Esenler SGK iletişim telefon numaraları

Esenler SGK dahili

Esenler SGK dahili telefon numaraları internette paylaşılamamaktadır. Yukarıda paylaşılan numaralar santral numaralarıdır. Arama yaptıktan sonra eğer biliyorsanız dahili numarayı tuşlayarak devam edebilirsiniz. Dahili numarayı bilmiyorsanız santral görevlisine işleminizin ne olduğunu iletmeniz halinde ilgili birime aktarılabileceksiniz.

Esenler SGM e-posta adresi

Esenler SGK e-posta adresi [email protected]. Buradan Esenler Sigorta Müdürlüğü‘ne ilişkin başvurularınıza ait son bilgileri talep edebilirsiniz. Ancak e-posta adresi üzerinden emeklilik başvurusu ya da diğer resmi başvurularınızı yapamayacağınızı hatırlatmak isteriz.

Esenler SGK nerede?

Esenler SGK, İstanbul Avrupa yakasında yer almaktadır. Eğer Esenler Sosyal Güvenlik Merkezi’ne navigasyon ile gidecekseniz  Fevzi Çakmak Mahallesi, Fevzi Çakmak Cd. No:71, 34235 Esenler/İstanbul adresini navigasyona yazarak gidebilirsiniz.

Esenler hangi SGK’ya bağlı?

İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet gösterir.

E devletten hangi SGK’ya bağlıyım?

E-devletten sorgulayabileceğiniz bir ekran yok.

3/5 - (4 {oy})
Photo of author

Ömer Meriç

Hacettepe Üniversitesi mezunuyum. Bağımsız SGK uzmanı olarak çalışıyorum. Hacettepe Üniversitesinde İş Hukuku alanında yüksek lisansımı tamamladım. Sorularınızı cevaplamak ve size yardımcı olmak için buradayım. Sorularınızı yazıların altındaki yorum bölümünden bana iletebilirsiniz.
Yorum yapın